Boys 13-14 50 Yard Freestyle
Position Time SwimmerName (Age) Team Meet
1 24.14 Mazon, Luke A (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
2 24.19 Smith, Talan J (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
3 24.75 Harris, Hunter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
4 25.05 Stumpf, Jordan (14) Franklin Flyers CFYN Rocktober Pentathlon
5 25.13 Dutchcot, Andrew (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
6 25.20 Warren, Dannie T (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
7 25.58 Turney, Reed T (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
8 25.59 Hassan, Joey (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
9 26.66 Bliss, Owen (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
10 26.68 Adler, Nic (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
11 27.18 Eisentraut, Tyler J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
12 27.23 Summers, Grady (14) YMCA of Wooster Swim Team/Rec CFYN Rocktober Pentathlon
13 27.32 Smith, Xander (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
14 27.40 McGrath, Spencer (13) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
15 27.40 Ramsier, Tyler (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
16 27.56 Arabadzic, Marko (13) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
17 27.60 Yocum, Carter (14) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
18 27.61 Prelerson, Jacob (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
19 27.61 Tovtin, Braden J (13) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
20 27.74 Lynch, Kainan (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
21 28.12 Gemmen, Nathan (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
22 28.21 Bush, Brennan (14) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
23 28.89 May, Liam (13) Lake County East End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
24 29.21 Wickline, Memphis (13) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
25 29.22 Gibbons, Cole (13) Ridgewood YMCA Dolphins CFYN Rocktober Pentathlon
26 29.30 Nivert, William J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
27 29.73 Roldan Toci, Enzo V (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
28 30.57 Olson, Trent (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
29 30.81 Turnbull, Alexander M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
30 31.12 Parsons, Carter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
31 31.94 Brodie, Graeme N (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
32 32.05 Wallace, Landon K (13) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
33 32.74 Tan, Ethan M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
34 34.40 Worcester, Grayson (13) Mansfield Area Y Waves CFYN Rocktober Pentathlon
35 40.65 Velez-Rivera, Ginobili (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
36 43.15 Duncan, Micah J (14) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
37 48.76 Spinler, Alexander (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
Position Time SwimmerName (Age) Team Meet
1 53.06 Smith, Talan J (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
2 53.56 Harris, Hunter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
3 55.56 Stumpf, Jordan (14) Franklin Flyers CFYN Rocktober Pentathlon
4 55.60 Turney, Reed T (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
5 55.83 Dutchcot, Andrew (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
6 56.46 Hassan, Joey (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
7 56.80 Warren, Dannie T (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
8 57.02 Mazon, Luke A (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
9 58.63 Eisentraut, Tyler J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
10 59.09 McGrath, Spencer (13) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
11 1:00.09 Bliss, Owen (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
12 1:00.57 Summers, Grady (14) YMCA of Wooster Swim Team/Rec CFYN Rocktober Pentathlon
13 1:00.77 Adler, Nic (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
14 1:00.80 Tovtin, Braden J (13) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
15 1:01.44 Lynch, Kainan (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
16 1:02.07 Prelerson, Jacob (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
17 1:02.09 Yocum, Carter (14) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
18 1:02.53 Gemmen, Nathan (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
19 1:03.48 Arabadzic, Marko (13) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
20 1:03.70 Ramsier, Tyler (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
21 1:05.26 Nivert, William J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
22 1:05.68 Wickline, Memphis (13) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
23 1:06.31 Smith, Xander (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
24 1:06.58 May, Liam (13) Lake County East End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
25 1:07.19 Gibbons, Cole (13) Ridgewood YMCA Dolphins CFYN Rocktober Pentathlon
26 1:07.80 Bush, Brennan (14) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
27 1:09.49 Parsons, Carter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
28 1:09.94 Turnbull, Alexander M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
29 1:11.09 Olson, Trent (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
30 1:11.79 Brodie, Graeme N (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
31 1:14.44 Tan, Ethan M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
32 1:14.88 Roldan Toci, Enzo V (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
33 1:18.01 Wallace, Landon K (13) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
34 1:22.40 Worcester, Grayson (13) Mansfield Area Y Waves CFYN Rocktober Pentathlon
35 1:39.74 Duncan, Micah J (14) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
36 1:43.90 Velez-Rivera, Ginobili (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
37 1:53.86 Spinler, Alexander (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
Position Time SwimmerName (Age) Team Meet
1 1:01.22 Stumpf, Jordan (14) Franklin Flyers CFYN Rocktober Pentathlon
2 1:02.06 Hassan, Joey (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
3 1:02.63 Smith, Talan J (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
4 1:02.94 Dutchcot, Andrew (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
5 1:03.30 Mazon, Luke A (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
6 1:04.29 Gemmen, Nathan (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
7 1:06.18 Summers, Grady (14) YMCA of Wooster Swim Team/Rec CFYN Rocktober Pentathlon
8 1:07.66 Turney, Reed T (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
9 1:07.83 Warren, Dannie T (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
10 1:08.63 Yocum, Carter (14) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
11 1:08.75 Harris, Hunter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
12 1:09.76 Eisentraut, Tyler J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
13 1:10.69 Bliss, Owen (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
14 1:12.38 Ramsier, Tyler (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
15 1:12.70 Lynch, Kainan (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
16 1:12.75 McGrath, Spencer (13) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
17 1:12.89 Arabadzic, Marko (13) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
18 1:14.87 Prelerson, Jacob (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
19 1:15.24 Tovtin, Braden J (13) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
20 1:16.68 Adler, Nic (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
21 1:16.93 Parsons, Carter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
22 1:18.10 Nivert, William J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
23 1:18.96 Smith, Xander (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
24 1:19.22 Olson, Trent (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
25 1:19.76 May, Liam (13) Lake County East End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
26 1:21.26 Wickline, Memphis (13) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
27 1:21.81 Turnbull, Alexander M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
28 1:24.52 Bush, Brennan (14) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
29 1:25.95 Roldan Toci, Enzo V (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
30 1:27.57 Tan, Ethan M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
31 1:29.37 Brodie, Graeme N (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
32 1:36.23 Wallace, Landon K (13) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
33 1:39.49 Worcester, Grayson (13) Mansfield Area Y Waves CFYN Rocktober Pentathlon
34 1:46.04 Duncan, Micah J (14) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
35 1:48.38 Velez-Rivera, Ginobili (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
Position Time SwimmerName (Age) Team Meet
1 1:13.26 Smith, Talan J (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
2 1:14.66 Warren, Dannie T (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
3 1:14.77 Harris, Hunter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
4 1:14.84 Turney, Reed T (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
5 1:15.32 Bliss, Owen (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
6 1:15.59 Dutchcot, Andrew (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
7 1:16.68 Gemmen, Nathan (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
8 1:18.04 Mazon, Luke A (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
9 1:18.96 Prelerson, Jacob (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
10 1:19.26 May, Liam (13) Lake County East End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
11 1:19.45 Hassan, Joey (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
12 1:20.10 Smith, Xander (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
13 1:20.74 Summers, Grady (14) YMCA of Wooster Swim Team/Rec CFYN Rocktober Pentathlon
14 1:21.42 Stumpf, Jordan (14) Franklin Flyers CFYN Rocktober Pentathlon
15 1:21.44 Ramsier, Tyler (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
16 1:24.00 Arabadzic, Marko (13) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
17 1:25.47 Eisentraut, Tyler J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
18 1:27.00 Wickline, Memphis (13) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
19 1:29.32 McGrath, Spencer (13) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
20 1:30.06 Bush, Brennan (14) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
21 1:31.00 Gibbons, Cole (13) Ridgewood YMCA Dolphins CFYN Rocktober Pentathlon
22 1:32.20 Tan, Ethan M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
23 1:32.49 Adler, Nic (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
24 1:36.36 Yocum, Carter (14) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
25 1:37.43 Nivert, William J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
26 1:38.10 Parsons, Carter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
27 1:40.97 Wallace, Landon K (13) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
28 1:42.53 Turnbull, Alexander M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
29 1:53.09 Brodie, Graeme N (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
30 1:53.79 Olson, Trent (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
31 1:55.23 Roldan Toci, Enzo V (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
32 2:07.12 Velez-Rivera, Ginobili (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
33 2:17.42 Duncan, Micah J (14) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
Position Time SwimmerName (Age) Team Meet
1 1:00.58 Harris, Hunter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
2 1:00.66 Dutchcot, Andrew (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
3 1:03.04 Turney, Reed T (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
4 1:04.08 Warren, Dannie T (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
5 1:04.59 Adler, Nic (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
6 1:05.27 Smith, Talan J (14) Massillon YMCA Gators CFYN Rocktober Pentathlon
7 1:07.57 Yocum, Carter (14) Youngstown Y-Neptunes CFYN Rocktober Pentathlon
8 1:08.13 Eisentraut, Tyler J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
9 1:08.30 Summers, Grady (14) YMCA of Wooster Swim Team/Rec CFYN Rocktober Pentathlon
10 1:08.49 Hassan, Joey (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
11 1:10.00 Ramsier, Tyler (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
12 1:10.82 Stumpf, Jordan (14) Franklin Flyers CFYN Rocktober Pentathlon
13 1:11.19 Lynch, Kainan (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
14 1:11.22 Gemmen, Nathan (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
15 1:11.38 Bliss, Owen (14) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
16 1:11.53 Prelerson, Jacob (13) Lawrence County YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
17 1:15.97 May, Liam (13) Lake County East End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
18 1:16.82 McGrath, Spencer (13) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
19 1:18.42 Parsons, Carter (14) Wadsworth YMCA Waves CFYN Rocktober Pentathlon
20 1:19.93 Arabadzic, Marko (13) Lake County West End YMCA CFYN Rocktober Pentathlon
21 1:20.75 Bush, Brennan (14) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
22 1:21.50 Wickline, Memphis (13) Ashtabula YMCA Stingrays CFYN Rocktober Pentathlon
23 1:22.32 Roldan Toci, Enzo V (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
24 1:24.61 Turnbull, Alexander M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
25 1:26.38 Nivert, William J (14) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
26 1:27.59 Smith, Xander (14) County YMCA - Edinboro, PA CFYN Rocktober Pentathlon
27 1:31.34 Olson, Trent (13) Jamestown Jets CFYN Rocktober Pentathlon
28 1:36.41 Brodie, Graeme N (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
29 1:48.69 Tan, Ethan M (13) Cfyn Tigersharks CFYN Rocktober Pentathlon
30 1:49.30 Wallace, Landon K (13) Green YMCA Barracudas CFYN Rocktober Pentathlon